top of page

STOPKA REDAKCYJNA

NUMER WYDAWNICZY : ISSN 2299-5447

www.rock-it.tv

tel. 881 099 006
e-mail:  pomierczyk@gmail.com


zespół :
mgr Anna Pomierczyk
Michał Matys

Emil Karas
 

Kamery :

- Black Magic 2,5K 

- Black Magic Pocket 6k (dwie sztuki)

- Sony A7S 

- Sony A7S II 

- Quadrocopter DJI Phantom 3 PRO

Stabilizatory :

- statywy do kamer filmowych

- Slider 80cm

- Wysięgnik kamerowy (4m) ze sterownikiem telewizyjnym 3-osiowym (Flaming + Koliber)

- Gimbal 3-osiowy ronin mx

- Gimbal 3-osiowy Easystab v4 

- GlideCam

Oświetlenie :

- Panel ledowy 2x

- Lampy Read Head 3x 600W

- Lampy 270W 2x

- Blendy: duża, 2x średnia – każda 3 powierzchnie

- Dyfuzory 2x

*Przy potwierdzeniu za pomocą dokumentacji zdjęciowej, posiadamy agregat do plenerów (cenę paliwa pokrywa Zamawiający, max 50zł)

Materiał składamy w Adobe Premiere,  Adobe After Effects, Sony Vegas, DaVinci Resolve. 

Zdjęcia : praca w Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom.

Realizujemy zlecenia na wszelkiego typu rejestracje audio-wizualną : koncerty, spoty reklamowe, teledyski, trailery, filmy krótkometrażowe, promocje produktów, relacje z każdego rodzaju imprez i wydarzeń kulturalnych.

 

 

 

NOTA PRAWNA:

 

Serwis rock-it.tv ma charakter informacyjno-edukacyjny. Specjalizujemy się w nagraniach wideo i fotorelacjach oraz wywiadów z wydarzeń społecznych, kulturalnych etc.


Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania mogą odbywać się jedynie i wyłącznie do użytku prywatnego. Zdjęcia oraz wideo, których kopiowanie, przetwarzanie elektroniczne, a także publikowanie w użytku KOMERCYJNYM bez zezwolenia administratora niniejszej strony jest zabronione. Materiały mogą być wykorzystywane do użytku prywatnego. Użytek komercyjny jest surowo zabroniony i grozi odpowiedzialnością prawną.

Za szkody wynikające z zastosowania informacji zawartych w serwisie, w tym za jakąkolwiek wadę wykonania stron, a w szczególności za błędy w treści merytorycznej niniejszej strony, jak też za wirus komputerowy lub awarię systemu, rock-it.tv, jak również autorzy niniejszej strony, nie ponoszą odpowiedzialności. Takie ograniczenie odpowiedzialności skuteczne jest również w przypadku, gdy przedstawiciele rock-it.tv zostali poinformowani o możliwości powstania szkody.

Rock-it.tv w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników strony i forum. Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z dnia 29 października 1997 r., poz. 833). Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Informuje się, że Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i opinie użytkowników portalu i forum.

Contact

Kontakt :

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page